Půjčka do 20 000 Kč pro OSVČ – bez ručitele a bez zástavy

Začínáte podnikat jako OSVČ a hodila by se vám krátkodobá půjčka? Potřebujete menší finanční injekci na podnikání nebo i na úhradu jakýchkoli v jiných výdajů? Pak je zde rychlá půjčka do 20 000 Kč, která je určena speciálně pro začínající podnikatele (OSVČ, živnostníky). K vyřízení je potřeba platný ŽL.

Půjčka do 20 000 Kč pro OSVČ

Rychlé půjčky před výplatou nabízí kde kdo. Jsou určeny pro zaměstnance, kteří mají problém vyjít s výplatou. To se týká nemalého počtu lidí. Jeden týden dostanou výplatu, zaplatí složenky, nájem apod., a na zbytek měsíce jim toho moc nezůstane. Když pak koncem měsíce přijde nějaký nečekaný výdaj, je to problém.

Podobně funguje i tato půjčka pro OSVČ. Stejně jako půjčky před výplatou, i tento nebankovní úvěr, nabízí rychlou možnost získat až 20 000 Kč na kratší dobu. Je to krátkodobý úvěr, na 30 dní. Peníze, které na začátku dostanete, musíte do měsíce (nebo případně za kratší dobu), vrátit jednorázovou splátkou.

Výhodou této nabídky je to, že je určena pro OSVČ (živnostníky). U běžné krátkodobé půjčky před výplatou, totiž zpravidla chtějí doložení příjmu. Budou požadovat výplatní pásku ze zaměstnání, nebo alespoň výpis z bankovního účtu za poslední dva měsíce, kde bude vidět, že máte nějakou výplatu nebo jiný pravidelný příjem. To ale tady nepotřebujete.

Půjčka pro OSVČ bez ručitele a bez zástavy

 • Podnikatelská půjčka do 20 000 Kč
 • Jednorázová splátka do 30 dní
 • Pouze na platný ŽL
 • Nepotřebujete ručitele
 • Bez zástavy
 • Peníze na účet do 10 minut
 • Vše vyřídíte online

K vyřízení tohoto nebankovního úvěru nepotřebujete ani ručitele a objede se to i bez zástavy. Nic takového zde není potřeba.

Půjčka na IČO do 10 minut

Peníze navíc můžete mít velmi rychle k dispozici. Stačí vám jen vyplnit jednoduchou online žádost a do 10 minut můžete mít finanční prostředky na účtu v bance. Žádné zbytečné papírování nebo jiné složitosti.

K získání tohoto úvěru vám stačí základní osobní doklady, platný živnostenský list (půjčka na IČO), mobilní telefon a emailovou adresu a také vlastní bankovní účet, kam dostanete peníze. Je zde také podmínka, abyste nebyli v exekuci nebo insolvenci.

Půjčka 20 000 Kč pro živnostníky do 10 minut

Máte-li zájem o nezávazné posouzení možnosti získat půjčku, pak stačí vyplnit tuto jednoduchou poptávku. Obratem se dozvíte, zda vám může být poskytnuta podnikatelská půjčka do 20 000 Kč. Budou vám zaslány všechny podstatné informace. Pokud budete mít zájem, peníze pak mohou být do 10 minut vaše.

Akční nabídka: Máte hluboko do kapsy? Potřebujete finanční injekci a nevíte, kde sehnat peníze? Máme tady výhodnou akční nabídku – Hotovostní půjčka do 80.000 Kč. Nebo se také podívejte na další nabídku solidní a ověřené půjčky – Půjčka bez příjmu a bez osobní schůzky. Získejte peníze ještě dnes. Šance na schválení pro každého žadatele.

Štítky: , , , , , , , , , , , ,

Diskuse: Půjčka do 20 000 Kč pro OSVČ – bez ručitele a bez zástavy

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Vyhledávání
Poradna a diskuze
 • Lucka: Dobrý den. Chtěla bych Vás poprosit o pomoc, na co bych měla nárok jako matka sa...
 • Lucie: Dobrý den, chci se zeptat, syn ukončil dohodou zaměstnání 30.4. a 7.5. se evidov...
 • Vrba Ladislav: nabídnout nejrychlejší pujcky. Žádat mužete od 30 000 Kc do 500 000 000 Kc. Spl...
 • Opolková M.: člověk, který nezvládá například návštěvy lékaře, koupání, vycházky, m...
 • Jana Králová, Sociální dávky 2024: Paušální náklady na pevná paliva, jsou stanoveny v paragrafu 25, odstavec 1, pí...
 • Műllerová Věra: Dobrý den, pokud někdo dostává příspěvek na bydlení, žije sám, topí pevn...
 • Miloš Peřina: Dobrý den, žiji sám a pobírám příspěvek na bydlení. Byl js...