Půjčka v hotovosti nebo na účet až 70 000 Kč bez zástavy a bez ručitele

Nebankovních půjček, je v současné době nabízeno velké množství. Nabídka je velmi široká, a měla by uspokojit asi každého zájemce. Když ale potřebuje půjčit peníze v hotovosti, tak to můžete mít s hledáním vhodné nebankovní půjčky složitější. Velká většina nebankovních společností totiž nabízí pouze půjčky na účet.

Rychlá půjčka v hotovosti do 70 000 Kč

Nebankovní finanční společnost Fair Credit, ale poskytuje půjčky i v hotovosti. Můžete zde dostat peníze v hotovosti na ruku až do 70 000 Kč. Nebo i bezhotovostní úvěr až do 150 000 Kč. Záleží tedy na vás, kolik peněz zrovna potřebujete, a jaký typ půjčky preferujete.

Základní parametry půjčky v hotovosti do 70 000 Kč zahrnují především:

 • Půjčka od 4 000 Kč do 70 000 Kč
 • Pravidelné týdenní splátky 45 až 80 týdnů
 • Bez zástavy a bez ručitele
 • Záznam v registru nevadí (půjčky jsou posuzovány individuálně a nějaký starý záznam v registru neznamená automatické zamítnutí půjčky)
 • Vyřízení online – výplata peněz v hotovosti na ruku

Férová půjčka až 150 000 Kč na účet v bance

Kromě půjčky v hotovosti, vám Fair Credit může nabídnout i bezhotovostní úvěr až do 150 000 Kč. U této půjčky platíte pravidelné měsíční splátky po dobu 12 až 36 měsíců. Tuto půjčku je možné kompletně vyřídit online, a peníze dostanete velmi rychle na účet v bance.

Bezúročná půjčka do 10 000 Kč – úrok po celou dobu 0%

Pro nové klienty, má tato finanční společnost připravenou zvýhodněnou nabídku. U první půjčky můžete dostat 4 – 10 tisíc korun s úrokem 0%.

Pokud si půjčíte 10 000 Kč, pak budete 13 týdnů splácet splátku ve výši 912 Kč. Po celou dobu se vám neúčtuje úrok (0%), a v rámci splátek hradíte jen administrativní poplatek ve výši 1 185 Kč. Celkem tak za 13 týdnů zaplatíte jen 11 850 Kč.

Co je potřeba k získání půjčky v hotovosti nebo na účet?

Podmínky pro získání této férové půjčky v hotovosti nebo na účet, nejsou nijak přísné:

 • Minimální věk 18 roků
 • Být občanem ČR, nebo mít v ČR trvalý pobyt
 • Platný občanský průkaz
 • Doklad o trvalém bydlišti (nájemní smlouva, zaplacená složena nebo faktura za energie ap.).
 • Doložení pravidelného příjmu (výplatní pásky za poslední 3 měsíce nebo výpis z bankovního účtu)

U této půjčky je šance dostat peníze, i se záznamem v registru. Všichni žadatelé o půjčku, jsou posuzováni individuálně. Pokud doložíte schopnost splatit půjčenou částku, pak nemusí vadit i nějaký záznam v registrech.

Půjčku je možné získat, i po skončení insolvence (ale až poté, co je insolvence skončena, v průběhu insolvence to bohužel nejde).

Nezávazná online žádost – peníze do 24 hodin

U hotovostní i bezhotovostní půjčky, můžete dostat peníze už do 24 hodin. Pokud máte zájem o nezávazné posouzení, zda splňujete požadavky pro poskytnutí této půjčky, pak stačí vyplnit tuto online žádost. Obratem se dozvíte, zda vám může být půjčka schválena, a kolik byste mohli dostat peněz:

Akční nabídka: Máte hluboko do kapsy? Potřebujete finanční injekci a nevíte, kde sehnat peníze? Máme tady výhodnou akční nabídku – Okamžitá půjčka až 12 tisíc korun na ruku. Nebo se také podívejte na další nabídku solidní a ověřené půjčky – Malá půjčka před výplatou. Získejte peníze ještě dnes. Šance na schválení pro každého žadatele.

Štítky: , , , , , , , , , , , ,

Diskuse: Půjčka v hotovosti nebo na účet až 70 000 Kč bez zástavy a bez ručitele

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Vyhledávání
Poradna a diskuze
 • Opolková M.: člověk, který nezvládá například návštěvy lékaře, koupání, vycházky, m...
 • Jana Králová, Sociální dávky 2024: Paušální náklady na pevná paliva, jsou stanoveny v paragrafu 25, odstavec 1, pí...
 • Műllerová Věra: Dobrý den, pokud někdo dostává příspěvek na bydlení, žije sám, topí pevn...
 • Miloš Peřina: Dobrý den, žiji sám a pobírám příspěvek na bydlení. Byl js...
 • Zbyněk Hlavatý: Dobrý den, od 1 října jsem bez práce a bez možnosti čerpat podporu v nezaměstn...
 • Otakar: Dobrý den, pobiram důchod 7500,- , ubytovna mně stoji 7000, -. Chci se zeptat jes...
 • Jana Králová, Sociální dávky 2024: Důchody by se měly vyplácet v sudé dny mezi 6. a 14. dnem v měsíci, změna by m...