Nebankovní půjčka na splátky do 100 000 Kč – vyřízení online, peníze ihned

Nebankovní půjčky jsou známé především tím, že poskytují rychlé peníze před výplatou. Nejčastějším úvěrem v nebankovním finančním sektoru, je krátkodobá půjčka – obvykle do 20 000 Kč na 30 dní.

Jsou i další varianty těchto půjček do výplaty – někde je možné dostat i 30 000 Kč, nebo je výjimečně možná i půjčka do 50 000 Kč. Někde je to i na delší dobu – obvykle ale maximálně na 45 – 60 dní.

Podobné krátkodobé půjčky, se mohou hodit jenom v některých konkrétních situacích. Většina lidí, co akutně potřebuje půjčit peníze, by spíše preferovala půjčku na splátky.

Nebankovní půjčka na splátky – až na 36 měsíců (na 3 roky)

Jednou z možností, jak si půjčit peníze od nebankovní finanční společnosti (a mít to na splátky), nabízí tento nebankovní úvěr.

Můžete zde dostat i 100 000 Kč (nebo i více). Na rozdíl od typické nebankovní půjčky, ale nemusíte vracet peníze už za 30 dní. Ale můžete je splácet až 36 měsíců.

Mezi hlavní výhody této půjčky patří především:

 • Půjčka od 3 000 Kč do 130 000 Kč
 • Splátky na 3 až 36 měsíců
 • Nízké úroky a RPSN (úrok už od 9,84%, RPSN jenom 10,45%)
 • Předčasné splacení je zdarma
 • Splátkové prázdniny
 • Možnost opakovaně čerpat peníze
 • Vyřízení jen přes internet
 • Půjčka i pro OSVČ, pro důchodce, pro ženy na mateřské/rodičovské

Půjčka 100 000 Kč nebo i více ještě dnes

Jako velká většina nebankovních půjček, i tato nabídka se kompletně vyřizuje jenom přes internet. Stačí jen základní osobní doklady (občanka, nebo jiných srovnatelný průkaz).

Pro schválení úvěru, je dále potřeba ještě výpis z bankovního účtu. Nebo to může být daňové přiznání, nebo důchodový výměr, nebo jiný doklad o příjmech.

Půjčka je určena jak pro zaměstnance, tak případně i pro důchodce nebo i pro maminky na mateřské nebo rodičovské dovolené. Úvěr je k dispozici i pro živnostníky (OSVČ) s příjmy z podnikání.

Půjčka nabízí i splátkové prázdniny – možnost odložení splátky nebo změnu termínu

Mezi výhody této solidní nabídky, patří mimo jiné i možnost využít splátkové prázdniny. Pokud se vám během splácení některý měsíc stane, že nebudete schopni zaplatit pravidelnou splátku, tak se nic neděje.

Jakmile máte zaplaceno alespoň 6 splátek, tak máte kdykoliv možnost aktivovat splátkové prázdniny a jedna splátka se vynechá (nebude vám pochopitelně úplně odpuštěna, jen daný měsíc nebudete muset nic platit).

Půjčka 100 000 Kč na 3 roky – úrok jen 9,84%

Tato nebankovní půjčka na splátky, nabízí velmi výhodné podmínky. Neplatí se žádné poplatky předem. Ani žádné jiné „extra“ poplatky v průběhu splácení. Budete platit jenom pravidelnou měsíční splátku.

Rozhodnete-li se pro půjčku 100 000 Kč na 3 roky (36 měsíčních splátek), pak vás to bude celkem stát 15 977 Kč navíc.  Pravidelná měsíční splátka by vycházela na 3 222 Kč. Za 3 roky byste na splátkách zaplatili celkem 115 977 Kč. Roční úroková sazba této půjčky vychází na 9,84% a RPSN na 10,45%.

Můžete si ale pochopitelně vybrat i jinou variantu půjčky – pokud by to bylo například 50 000 Kč na 2 roky, tak budete splácet 2 305 Kč měsíčně (celkové navýšení bude jenom 5 331 Kč).

Nebo se můžete rozhodnout i pro maximální možnou částku – 130 000 Kč na 3 roky a každý měsíc zaplatíte 4 188 Kč (navýšení 20 771 Kč, celkem za 3 roky se zaplatí 150 771 Kč).

Půjčka na cokoliv ještě dnes – peníze do hodiny

Nepotřebujete žádné speciální doklady nebo potvrzení. Stačí jen občanka, mobilní telefon a bankovní účet. Schválení půjčky je vyřízeno do 10 minut.

A peníze mohou být ihned odeslány na účet do banky – můžete je mít k dispozici už do hodiny (nebo i dříve). Ještě dnes, tak můžete mít peníze, na cokoliv právě potřebujete.

Štítky: , , , , , , , , , , ,

Diskuse: Nebankovní půjčka na splátky do 100 000 Kč – vyřízení online, peníze ihned

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Vyhledávání
Poradna a diskuze
 • sedlarjara@seznam.cz: Dobrý den, mám syna 19 let a byl mu připsán invalidní důchod 2 stupně. Je stud...
 • Lucka: Dobrý den. Chtěla bych Vás poprosit o pomoc, na co bych měla nárok jako matka sa...
 • Lucie: Dobrý den, chci se zeptat, syn ukončil dohodou zaměstnání 30.4. a 7.5. se evidov...
 • Opolková M.: člověk, který nezvládá například návštěvy lékaře, koupání, vycházky, m...
 • Jana Králová, Sociální dávky 2024: Paušální náklady na pevná paliva, jsou stanoveny v paragrafu 25, odstavec 1, pí...
 • Műllerová Věra: Dobrý den, pokud někdo dostává příspěvek na bydlení, žije sám, topí pevn...
 • Miloš Peřina: Dobrý den, žiji sám a pobírám příspěvek na bydlení. Byl js...