Formulář: Souhlas s předáváním rodného čísla České poště

Aktuální formuláře – sociální dávky 2024

Aktuální verze formulářů pro sociální dávky, je možné najít i přímo na webu MPSV zde. Žádost o dávky, je možné vyřídit kompletně online (elektronicky, přes internet).

Rodné číslo je jeden z důležitých osobních údajů. Jako takový podléhá poměrně přísné ochraně, podle zákona na ochranu osobních údajů. Rodné číslo – respektive jeho znalost jinou osobou, by v některých případech mohla vést až k případnému zneužití vaší identity. Proto by nemělo být rodné číslo jen tak někde sdělováno, nebo veřejně zobrazováno.

I to je jeden z důvodů existence tohoto formuláře. V případě, že budete mít nárok na některou ze sociálních dávek, jako je příspěvek na bydlení, přídavky na děti, porodné, rodičovský příspěvek, a další, a rozhodněte se pro vyplácení dávky přes poštovní poukázku (tedy přes Českou poštu), může po vás být požadováno vyplnění tohoto formuláře.

Jeho vyplněním udělujete Úřadu práce (resp. Ministerstvu práce a sociálních věcí), souhlas s tím, aby výše rodné číslo předával České poště. Ta jej pak využívá k ověření vaší identity při vyplácení sociálních dávek.

Souhlas s poskytování rodného čísla České poště se uděluje na dobu neurčitou. Pokud byste tento souhlas chtěli odvolat, pak pro to slouží tento formuláře: Formulář: Odvolání souhlasu s předáváním rodného čísla České poště.

Formulář ke stažení: Souhlas s předáváním rodného čísla České poště

Formuláře žádostí, potvrzení a ostatních dokladů naleznete na webu MPSV.cz na této adrese: http://portal.mpsv.cz/forms nebo si je vyzvednete na pracovišti Úřadu práce ČR. Na toto pracoviště se také obraťte, pokud budete mít při vyplňování pochybnosti.

Formulář: Souhlas s předáváním rodného čísla České poště
Formulář: Souhlas s předáváním rodného čísla České poště 2017 Formulář pro udělení souhlasu s předáváním rodného čísla České poště použijte v případě, že jste zvolil(a) způsob výplaty některé z dávek poštovní poukázkou. Rodné číslo Česká pošta použije výhradně k vyšší ochraně výplaty dávek.
ID formuláře SouhCP140101608
Verze formuláře 14 01 01 608
Aktuální verze od 41640
Velikost dokumentu 63,7 kB
Počet stran 1
Originál formuláře na MPSV.cz Online formulář
Stažení formuláře

K zobrazení formuláře potřebujete mít ve svém počítači nainstalovaný program Acrobat reader. Nebo nějaký jiný program, který umí zobrazit dokumenty ve formátu PDF. Případně si můžete nainstalovat webový prohlížeč Chrome, od společnosti Google, který umí zobrazit PDF dokumenty i bez nainstalovaného programu Acrobat Reader).

Související formuláře a dokumenty – Souhlas s předáváním rodného čísla České poště

Online formulář: Souhlas s předáváním rodného čísla České poště

Tento formulář ke stažení slouží pouze jako vzorový. Oficiální formuláře dostat v tištěné podobě na každé pobočce Úřadu práce. Nebo je možné najít typ formuláře v online podobě přímo na webu ministerstva práce a sociálních věcí: http://portal.mpsv.cz/forms.

Tady můžete formulář žádosti vyplnit online v interaktivním průvodci. Pokud máte elektronický podpis, nebo používáte datovou schránku, pak vyplněný formulář můžete rodnou odeslat.

SUPER nabídka: Nevíte, kde vzít peníze? Pomůžeme vám! Máme tady neopakovatelnou akční nabídku – Půjčka do 15 minut. Určitě budete spokojeni. A pokud jsme se náhodou netrefili správně, pak nabízíme ještě – První půjčka bez poplatku. To je solidní a jistá cesta, jak sehnat peníze.

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuse: Formulář: Souhlas s předáváním rodného čísla České poště

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Vyhledávání
Poradna a diskuze
  • Lucka: Dobrý den. Chtěla bych Vás poprosit o pomoc, na co bych měla nárok jako matka sa...
  • Lucie: Dobrý den, chci se zeptat, syn ukončil dohodou zaměstnání 30.4. a 7.5. se evidov...
  • Vrba Ladislav: nabídnout nejrychlejší pujcky. Žádat mužete od 30 000 Kc do 500 000 000 Kc. Spl...
  • Opolková M.: člověk, který nezvládá například návštěvy lékaře, koupání, vycházky, m...
  • Jana Králová, Sociální dávky 2024: Paušální náklady na pevná paliva, jsou stanoveny v paragrafu 25, odstavec 1, pí...
  • Műllerová Věra: Dobrý den, pokud někdo dostává příspěvek na bydlení, žije sám, topí pevn...
  • Miloš Peřina: Dobrý den, žiji sám a pobírám příspěvek na bydlení. Byl js...