Formulář: Doklad o výši příjmů nezaopatřeného dítěte za červenec a srpen

Aktuální formuláře – sociální dávky 2024

Aktuální verze formulářů pro sociální dávky, je možné najít i přímo na webu MPSV zde. Žádost o dávky, je možné vyřídit kompletně online (elektronicky, přes internet).

Na některé sociální dávky vzniká nárok už jen tím, že jsou splněny příslušné podmínky (třeba rodičovský příspěvek, nebo pohřebné), a výše příjmu nerozhoduje. U jiných sociálních dávek jsou pak definovány limity na výši maximálního čtvrtletního příjmu (porodné, příspěvek na bydlení a od října 2017 i přídavky na děti) nebo na výši ročního příjmu (do září 2017 přídavky na děti).

Výše příjmu se pak dokládá k žádosti o příslušnou sociální dávku prostřednictvím některého z formulářů:

Jak se dokládají příjmy u dětí?

Jedním z formulářů pro doložení výše příjmů je i tento formulář „Doklad o výši příjmů nezaopatřeného dítěte za červenec a srpen“, který najdete, ve vzorové podobě, ke stažení níže.

Nezaopatřené děti, které v průběhu prázdnin (měsíc červenec a srpen), budou vykonávat nějakou výdělečnou činnost (tedy budou mít příjmy ze závislé činnosti podle zákona o daních z příjmů), tyto příjmy dokládají na tomto formuláři. Výše příjmu se pak nezapočítává do celkového příjmu všech společně posuzovaných osob, v řízení o přiznání nároku na dávky.

Kdy musí dítě dokládat své příjmy?

Doklad o výši příjmů za měsíce červenec a srpen se přikládají jako příloha společně s potvrzením o výši ročního příjmu, nebo společně s dokladem o výši čtvrtletního příjmu za 3 kalendářní čtvrtletí. Bez ohledu na výši příjmu se pak nebudou započítávat do celkového příjmu „domácnosti“.

Potvrzení by pak měl dítěti potvrdit příslušný zaměstnavatel / zaměstnavatelé. Týká se to i příjmů ze zahraničí, pokud by dítě mělo nějakou brigádu v zahraničí.

Formulář ke stažení: Doklad o výši příjmů nezaopatřeného dítěte za červenec a srpen

Formuláře žádostí, potvrzení a ostatních dokladů naleznete na webu MPSV.cz na této adrese: http://portal.mpsv.cz/forms nebo si je vyzvednete na pracovišti Úřadu práce ČR. Na toto pracoviště se také obraťte, pokud budete mít při vyplňování pochybnosti.

Formulář: Doklad o výši příjmů nezaopatřeného dítěte za červenec a srpen
Formulář: Doklad o výši příjmů nezaopatřeného dítěte za červenec a srpen 2017 Doklad slouží jako příloha k Dokladu o výši ročního příjmu a k Dokladu o výši čtvrtletního příjmu za třetí čtvrtletí.
ID formuláře XPrNez150701214N
Verze formuláře 15 07 01 214 N
Aktuální verze od 42186
Velikost dokumentu 94,3 kB
Počet stran 2
Originál formuláře na MPSV.cz Online formulář
Stažení formuláře

K zobrazení formuláře potřebujete mít ve svém počítači nainstalovaný program Acrobat reader. Nebo nějaký jiný program, který umí zobrazit dokumenty ve formátu PDF. Případně si můžete nainstalovat webový prohlížeč Chrome, od společnosti Google, který umí zobrazit PDF dokumenty i bez nainstalovaného programu Acrobat Reader).

Související formuláře a dokumenty – Doklad o výši příjmů nezaopatřeného dítěte za červenec a srpen

Online formulář: Doklad o výši příjmů nezaopatřeného dítěte za červenec a srpen

Tento formulář ke stažení slouží pouze jako vzorový. Oficiální formuláře dostat v tištěné podobě na každé pobočce Úřadu práce. Nebo je možné najít typ formuláře v online podobě přímo na webu ministerstva práce a sociálních věcí: http://portal.mpsv.cz/forms.

Tady můžete formulář žádosti vyplnit online v interaktivním průvodci. Pokud máte elektronický podpis, nebo používáte datovou schránku, pak vyplněný formulář můžete rodnou odeslat.

SUPER nabídka: Nevíte, kde vzít peníze? Pomůžeme vám! Máme tady neopakovatelnou akční nabídku – Výhodná půjčka. Určitě budete spokojeni. A pokud jsme se náhodou netrefili správně, pak nabízíme ještě – Půjčka pro lidi s exekucí. To je solidní a jistá cesta, jak sehnat peníze.

Štítky: , , , , , , , , , ,

Diskuse: Formulář: Doklad o výši příjmů nezaopatřeného dítěte za červenec a srpen

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Vyhledávání
Poradna a diskuze
  • Jaroslav Chalupa: Bere se v potaz u přídavku na bydlení výše naspořených peněz ?...
  • sedlarjara@seznam.cz: Dobrý den, mám syna 19 let a byl mu připsán invalidní důchod 2 stupně. Je stud...
  • Lucka: Dobrý den. Chtěla bych Vás poprosit o pomoc, na co bych měla nárok jako matka sa...
  • Lucie: Dobrý den, chci se zeptat, syn ukončil dohodou zaměstnání 30.4. a 7.5. se evidov...
  • Opolková M.: člověk, který nezvládá například návštěvy lékaře, koupání, vycházky, m...
  • Jana Králová, Sociální dávky 2024: Paušální náklady na pevná paliva, jsou stanoveny v paragrafu 25, odstavec 1, pí...
  • Műllerová Věra: Dobrý den, pokud někdo dostává příspěvek na bydlení, žije sám, topí pevn...