Soukromé online půjčky – výhodné a férové podmínky

Když potřebujete půjčit peníze, máte hned několik možností. Můžete zajít do banky a požádat o nějakou půjčku či úvěr (nebo pro krátkodobé výdaje použít třeba kreditní kartu či kontokorent). Nebo se můžete obrátit na některou splátkovou či leasingovou společnost (to když potřebujete peníze na nějaký konkrétní účel). A nakonec se také můžete obrátit na některou nebankovní společnost – ty sice půjčují i lidem, kterým banka nepůjčí, ale požadují za to vysoké poplatky (úroky).

Kromě těchto možností se ale můžete rozhodnout i pro soukromou půjčku. Na této stránce pro vás máme připraveno souhrnné představení jedné takové možnosti.

Soukromá půjčka – výhodnější podmínky než v bance

Pokud potřebujete peníze, pak si můžete půjčit i za výhodnějších podmínek než v bance. Již delší dobu jsou nabízeny tzv. P2P půjčky (z anglického peer-to-peer). O co se jedná?

Na webové stránce Zonky.cz můžete požádat o půjčku. Zaregistrujete se, vytvoříte si profil a zadáte poptávku. Můžete zde žádat o úvěr od 20 000 Kč do 500 000 Kč na dobu od 6 do 84 měsíců.

Ve službě Zonky.cz jsou zaregistrovány stovky soukromých osob (investorů), kteří by rádi zhodnotili své úspory a nevadí jim přijatelná míra rizika. A služby Zonky.cz funguje tak, že propojuje zájemce o peníze (žadatelé o půjčku) a soukromé investory (poskytovatelé půjčky).

Individuální soukromá půjčka

Celý proces funguje tak, že jakmile zadáte poptávku (žádost o půjčku), tak se bude zobrazovat přihlášeným investorům. Pokud se jim bude poptávka líbit, tak vám mohou půjčit peníze. Není to ale tak, že byste si peníze půjčovali od jednoho konkrétního člověka. Na vaši půjčku se vždy „skládá“ několik různých lidí. Toto opatření je hlavně kvůli tomu, že pokud by došlo k nějakému případu nesplácení, tak aby toto riziko bylo rozloženo mezi více osob.

Kolik stojí taková soukromá půjčka?

Během procesu zadávání poptávky (žádosti o půjčku) budete požádáni, abyste o sobě zadali různé informace. Některé jsou povinné, jiné jsou nepovinné. Na základě těchto informací proběhne vyhodnocení. Tím vám bude přiděleno určité „hodnocení“. A to, může být od A++ až po D. Na základě hodnocení (tedy jakési „míry“ rizika, že nebudete splácet), je stanoven i příslušný úrok.

Úroky u soukromých půjček od Zonky.cz, jsou ale v každém případě výhodnější, než srovnatelné nabídky od banky nebo od nebankovních společností.

Pokud by vás tato možnost zajímala – můžete se podívat přímo na web Zonky.cz, jak to celé funguje. Najdete zde podrobnější informace a můžete se rovnou zaregistrovat a investovat své peníze nebo si naopak požádat o poskytnutí úvěru. Vše potřebné se dá vyřídit online, přes internet.

Akční nabídka: Máte hluboko do kapsy? Potřebujete finanční injekci a nevíte, kde sehnat peníze? Máme tady výhodnou akční nabídku – Půjčka na exekuce a jiné dluhy. Nebo se také podívejte na další nabídku solidní a ověřené půjčky – Půjčka na cokoliv, nízké splátky. Získejte peníze ještě dnes. Šance na schválení pro každého žadatele.

Štítky: , , , , , , , , , ,

Diskuse: Soukromé online půjčky – výhodné a férové podmínky

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Vyhledávání
Poradna a diskuze
  • Lucka: Dobrý den. Chtěla bych Vás poprosit o pomoc, na co bych měla nárok jako matka sa...
  • Lucie: Dobrý den, chci se zeptat, syn ukončil dohodou zaměstnání 30.4. a 7.5. se evidov...
  • Vrba Ladislav: nabídnout nejrychlejší pujcky. Žádat mužete od 30 000 Kc do 500 000 000 Kc. Spl...
  • Opolková M.: člověk, který nezvládá například návštěvy lékaře, koupání, vycházky, m...
  • Jana Králová, Sociální dávky 2024: Paušální náklady na pevná paliva, jsou stanoveny v paragrafu 25, odstavec 1, pí...
  • Műllerová Věra: Dobrý den, pokud někdo dostává příspěvek na bydlení, žije sám, topí pevn...
  • Miloš Peřina: Dobrý den, žiji sám a pobírám příspěvek na bydlení. Byl js...