První půjčka zdarma (bez poplatků, bez úroků) nebo i na splátky (až 10 měsíců)

Máte-li zrovna hluboko do kapsy, a nevíte jak vyřešit akutní nedostatek finančních prostředků, pak by se vám mohla hodit rychlá půjčka, kterou můžete mít úplně zadarmo.

Tato půjčka, může být úplně zadarmo – bez placení jakýchkoliv poplatků nebo i bez úroků. Pokud půjčené peníze vrátíte do 14 dnů, tak vás to nestojí nic navíc. Vracíte jenom tolik, kolik jste si na začátku půjčili.

Jasně, 2 týdny jsou poměrně krátká doba. Ale i když budete půjčku vracet později, tak vás to stojí jen poměrně málo. Za půjčku 15 tisíc korun, platíte poplatek necelých 500 Kč za 30 dní. Nebo je možné půjčku rozložit i na splátky – až na 10 měsíců.

Okamžitá půjčka – peníze ještě dnes!

 • První půjčka od 10 00 Kč do 15 000 Kč může být zdarma
 • Druhá půjčka až do 20 000 Kč
 • Na 14 dní zdarma
 • Na 30 dní za nízký poplatek
 • Možnost splátek na 10 měsíců
 • Vyřízení online do 10 minut
 • Peníze na účtu v bance ještě dnes
 • Bez ručitele a bez zástavy
 • Bez placení poplatků předem

První půjčka do 15 000 Kč na 14 dní je zdarma

U první půjčky si můžete vše vyzkoušet, a nemusí vás to stát ani 1 Kč navíc. Půjčku si můžete vyřídit online, přes internet a peníze máte do 10 minut na účtu v bance.

Pokud celou půjčenou částku vrátíte do 14 dní zpět, pak vás to nic nestojí. Nebudete platit žádné poplatky nebo úroky.

Vrátíte jen to, co jste na začátku dostali, a to je celé. Vše je zdarma. Neplatíte nic předem, ani žádné jiné poplatky nebo úroky.

Půjčka do 20 000 Kč na cokoliv – velmi nízké poplatky

Vracet peníze už za 2 týdny, se ale nemusí hodit každému. U půjčky je nastavena základní doba splatnosti na 30 dní. Po 30 dnech, můžete vrátit celou půjčenou částku a stojí vás to jen poměrně nízký poplatek.

U půjčky 15 000 Kč, budete při vracení za 30 dní, platit 495 Kč (celkem vracíte částku 15 495 Kč). Navíc tedy zaplatíte jenom necelou pětistovku.

U půjčky 20 000 Kč, byste při vracení za 30 dní, platili 660 Kč (celkem vracíte 20 660 Kč). Navíc tedy zaplatíte jenom necelých sedm stovek. Jinde podobná půjčka (do 20 tisíc korun), stojí i více než 2 tisíce korun.

Půjčka na splátky až na 10 měsíců

Pokud se vám ale nehodí zaplatit celou půjčku naráz, za 30 měsíců, máte možnost využít i splátkový kalendář.

Každý měsíc, stačí zaplatit jenom minimální splátku 10% z půjčené částky a k tomu poplatek 49 Kč. U půjčky 15 000 Kč by minimální splátka vycházela 1549 Kč. A takto můžete celý úvěr splácet 10 měsíců.

Okamžitá půjčky na cokoliv – peníze na účtu do 10 minut

Tato půjčka patří mezi tzv. „rychlé půjčky“ – vše se dá vyřídit jenom prostřednictvím internetu. Nejsou potřeba žádné speciální doklady nebo potvrzení. Stačí jen občanka a vlastní bankovní účet.

Vše, co je potřeba pro získání peněz, se dá zařídit během pár minut. Po schválení, jsou peníze ihned odeslány na účet v bance. Máte je tam do 10 minut a můžete je tak ještě dnes, použít na cokoliv chcete.

Nejlevnější česká půjčka – nejnižší poplatky

Tato půjčka, je dlouhodobě vyhodnocována, jako ta nejlevnější krátkodobá půjčka před výplatou. Ve srovnání více než 40 různých nebankovních půjček, vychází už několik roků, jako ta nejvýhodnější možnost.

Platíte zde nejnižší poplatky (za 15 000 Kč jenom 495 Kč, jinde jsou poplatky i 2 až 4 tisíce korun). Jsou zde férové podmínky – možnost splátkového kalendáře nebo i odložení splátky zdarma. Neplatíte nic předem. Vyřízení je i bez ručitele a bez zástavy.

Akční nabídka: Máte hluboko do kapsy? Potřebujete finanční injekci a nevíte, kde sehnat peníze? Máme tady výhodnou akční nabídku – Rychlá nebankovní půjčka až 20 000 Kč na cokoliv chcete. Nebo se také podívejte na další nabídku solidní a ověřené půjčky – Půjčky do 100000 Kč bez doložení příjmu a bez registru. Získejte peníze ještě dnes. Šance na schválení pro každého žadatele.

Štítky: , , , , , , , , , , ,

Diskuse: První půjčka zdarma (bez poplatků, bez úroků) nebo i na splátky (až 10 měsíců)

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Vyhledávání
Poradna a diskuze
 • Lucka: Dobrý den. Chtěla bych Vás poprosit o pomoc, na co bych měla nárok jako matka sa...
 • Lucie: Dobrý den, chci se zeptat, syn ukončil dohodou zaměstnání 30.4. a 7.5. se evidov...
 • Vrba Ladislav: nabídnout nejrychlejší pujcky. Žádat mužete od 30 000 Kc do 500 000 000 Kc. Spl...
 • Opolková M.: člověk, který nezvládá například návštěvy lékaře, koupání, vycházky, m...
 • Jana Králová, Sociální dávky 2024: Paušální náklady na pevná paliva, jsou stanoveny v paragrafu 25, odstavec 1, pí...
 • Műllerová Věra: Dobrý den, pokud někdo dostává příspěvek na bydlení, žije sám, topí pevn...
 • Miloš Peřina: Dobrý den, žiji sám a pobírám příspěvek na bydlení. Byl js...