Nebankovní půjčky ihned na ruku v hotovosti – 100 000 Kč nebo i více

Získat půjčku, nemusí být nijak složité. Půjčky nabízí jak banky, tak i řada nebankovních společností. Nabídek na půjčení peněz, je možné na internetu najít nepřeberné množství. Záleží jen na vás, kolik potřebujete peněz a jaké podmínky, jsou pro vás akceptovatelné.

Pokud ale potřebujete půjčit peníze v hotovosti, pak je nabídka dostupných půjček poměrně omezená. Většina bankovních i nebankovních půjček, je totiž nabízena pouze jako bezhotovostní úvěry, s vyplacením na účet v bance. Existují ale i výjimky.

Rychlá půjčka v hotovosti – až 100 000 Kč ihned (nebo i více)

Jednou z nebankovních úvěrových společností, které nabízí i peníze v hotovosti, je finanční společnost Provident. Ta vám může nabídnout jak vyplacení půjčky bezhotovostním převodem na účet v bance, tak i vyplacení finanční prostředků v hotovosti. Peníze můžete dostat ihned při podpisu smlouvy – dovezou je až k vám domů.

U nebankovní finanční společnosti Provident, máte na výběr z několika různých možností jak si půjčit peníze. Základní půjčka nabízí:

 • Půjčka od 6000 Kč do 170 000 Kč
 • Pravidelné měsíční splátky 12 až 48 měsíců
 • Vyplacení finančních prostředků do 7 dní na účet v bance
 • Vyplacení peněz v hotovosti ihned při podpisu smlouvy
 • Splátkové prázdniny – možnost odložení i několika splátek
 • Garance celkové ceny
 • Férové a přehledné podmínky
 • Rychlé vyřízení online nebo po telefonu

Pokud byste se rozhodli například pro půjčku 100 000 Kč na 48 měsíců, pak budete platit pravidelnou měsíční splátku 3076 Kč. Celkem tak zaplatíte na splátkách 147 642 Kč. Navíc je o tedy 47 642 Kč. Což odpovídá RPSN 22,68%.

Kolik peněz si zde můžete půjčit?

U půjčky si můžete požádat až o 170 000 Kč. Předpokladem pro schválení půjčky, je doložení schopnosti splácet. Měli byste tedy mít k dispozici nějaký pravidelný příjem, ze kterého budete schopni hradit pravidelné splátky.

Maximální výše úvěru, se odvíjí mimo jiné od výše doloženého příjmu. Příjem může doložit prostřednictvím výplatní pásky, výpisem z bankovního účtu. Pokud jste podnikatel (OSVČ), pak se může jednat o daňové přiznání. Nebo i jinou formou.

Jaké jsou podmínky a jaké doklady jsou potřeba k vyřízení půjčky?

 • Minimální věk 18 roků a trvalý nebo dlouhodobý pobyt na území ČR
 • Doložení pravidelného příjmu (zaměstnanec, OSVČ, důchodce, osoba na mateřské nebo rodičovské apod.)
 • U půjčky v hotovosti je potřeba doklad k potvrzující bydliště (zaplacené SIPO, nájemní smlouva, apod.)

Peníze v hotovosti ihned – vyřízení za pár minut

Pokud byte měli zájem o nezávazné posouzení, zda splňujete podmínky pro schválení půjčky, pak stačí vyplnit následující poptávkový formulář.

Během pár minut se dozvíte, zda vám může být úvěr schválen a kolik peněz byste mohli dostat. Budou vám sděleny i všechny podmínky, spojené s poskytnutím úvěru. A je jen na vás, jak se dále rozhodnete.

Akční nabídka: Máte hluboko do kapsy? Potřebujete finanční injekci a nevíte, kde sehnat peníze? Máme tady výhodnou akční nabídku – Půjčka bez doložení příjmu. Nebo se také podívejte na další nabídku solidní a ověřené půjčky – Půjčka 100000 Kč. Získejte peníze ještě dnes. Šance na schválení pro každého žadatele.

Štítky: , , , , , , , , , ,

Diskuse: Nebankovní půjčky ihned na ruku v hotovosti – 100 000 Kč nebo i více

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Vyhledávání
Poradna a diskuze
 • sedlarjara@seznam.cz: Dobrý den, mám syna 19 let a byl mu připsán invalidní důchod 2 stupně. Je stud...
 • Lucka: Dobrý den. Chtěla bych Vás poprosit o pomoc, na co bych měla nárok jako matka sa...
 • Lucie: Dobrý den, chci se zeptat, syn ukončil dohodou zaměstnání 30.4. a 7.5. se evidov...
 • Opolková M.: člověk, který nezvládá například návštěvy lékaře, koupání, vycházky, m...
 • Jana Králová, Sociální dávky 2024: Paušální náklady na pevná paliva, jsou stanoveny v paragrafu 25, odstavec 1, pí...
 • Műllerová Věra: Dobrý den, pokud někdo dostává příspěvek na bydlení, žije sám, topí pevn...
 • Miloš Peřina: Dobrý den, žiji sám a pobírám příspěvek na bydlení. Byl js...