Akce: Půjčka 30 000 Kč na 30 dní zcela zdarma – bez úroků a bez poplatků!

Nebankovní finanční společnost Ferratum Bank, nyní nabízí výhodnou akci pro nové klienty. Můžete si vzít první půjčku a nic vás to nebude stát. Jako nový klient, můžete napoprvé dostat až 30 000 Kč. A pokud peníze do 30 dní vrátíte, pak neplatíte nic navíc.

Půjčku tak máte úplně zadarmo. Neplatíte žádné poplatky předem, ani nic jiného. Všechny poplatky spojené s půjčkou, jsou tedy 0 Kč. A úroky jsou také jen 0%. Můžete tedy mít až 30 tisíc korun, na 1 měsíc zadarmo.

Nejvýhodnější krátkodobá nebankovní půjčka

Pokud byste chtěli najít nějakou výhodnější nebankovní půjčku, tak to budete mít velmi těžké. Kde jinde také můžete najít levnější půjčku, než takovou, která vás nic nestojí, a která je zadarmo.

Ano, jsou i jiné nebankovní půjčky, kde jako nový klient můžete mít první půjčku zdarma (bez úroků a bez poplatků). Ty jsou ale obvykle jen na nižší částky (běžně to bývá jen okolo 15 000 Kč). Nebo jsou jen na kratší dobu (někde nabízí půjčky zdarma jen na 14 dní).

Půjčku můžete mít i déle než 1 měsíc

Pouze tady, ale můžete mít až 30 000 korun na 1 měsíc. Ano, je to jen krátkodobá půjčka, která tedy není vhodná, pokud víte, že za měsíc nebudete mít peníze na vrácení úvěru. Pak se taková půjčka nemusí vyplatit. To je pak možná lepší zvolit jiný typ úvěru.

Pokud byste nemohli peníze vrátit do jednoho měsíce, pak se sice nic hrozného neděje – u této půjčky vám stačí zaplatit jen minimální měsíční splátku ve výši 2062 Kč, a peníze můžete splácet delší dobu. To už by se vám ale účtovala standardní úroková sazba od 5,75%.

Každý měsíc byste pak platili minimální splátku, dokud by nebylo uhrazeno to, co jste si půjčili, nebo dokud byste si nepůjčili další peníze.

Neomezený počet půjček – můžete si půjčit kdykoliv další peníze

Tato půjčka je nastavena tak, že pokud splácíte peníze (pravidelnou měsíční splátkou), tak se vám vrácené peníze, připočítávají k dostupnému úvěrovému limitu.

Pokud uhradíte několik měsíčních splátek, budete mít opět možnost vzít si další peníze. Dostupný úvěrový limit, se navíc v průběhu splácení zvyšuje. Až na 80 000 Kč.

Tyto finanční prostředky, můžete velmi jednoduše kdykoliv čerpat. Stačí jen několik kliknutí v online zákaznickém účtu, a peníze máte ihned na účtu v bance. Můžete tak peníze vybrat i několikrát za měsíc, vždy do výše dostupného úvěrového limitu.

Jaké má podmínky půjčka zdarma pro nové klienty

Půjčka 30 000 Kč, kterou můžete mít na 30 dní bez úroků a bez poplatků (tj. zcela zdarma), nemá nijak složité podmínky. Stačí vám jen minimum dokladů, obejdete se i bez potvrzení o příjmu:

 • Mělo by vám být alespoň 21 roků (a maximálně 85 roků)
 • Potřebujete platný občanský průkaz
 • Potřebujete vlastní bankovní účet
 • Potřebujete kontaktní email a mobilní telefon
 • Obvykle se obejdete i bez potvrzení o příjmu

Měli byste mít nějaký pravidelný příjem, ze kterého budete schopni půjčené peníze splácet. Nemusí to ale být jen výplata ze zaměstnání. Půjčku můžete získat, i když máte jen příjem z mateřské nebo rodičovské, nebo pokud máte třeba jen důchod.

Online žádost o půjčku – peníze můžete mít ještě dnes

Vyřízení půjčky, je velmi rychlé. Do 10 minut můžete znát výsledek. Po splnění všech formalit, vám budou peníze ihned odeslány na vás bankovní účet. Můžete je tam mít k dispozici ještě dnes.

Akční nabídka: Máte hluboko do kapsy? Potřebujete finanční injekci a nevíte, kde sehnat peníze? Máme tady výhodnou akční nabídku – Nutně potřebuji půjčit peníze – do 150 tisíc korun!. Nebo se také podívejte na další nabídku solidní a ověřené půjčky – Půjčka bez registru a bez poplatků do 15 minut. Získejte peníze ještě dnes. Šance na schválení pro každého žadatele.

Štítky: , , , , , , , , , , ,

Diskuse: Akce: Půjčka 30 000 Kč na 30 dní zcela zdarma – bez úroků a bez poplatků!

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Vyhledávání
Poradna a diskuze
 • Lucka: Dobrý den. Chtěla bych Vás poprosit o pomoc, na co bych měla nárok jako matka sa...
 • Lucie: Dobrý den, chci se zeptat, syn ukončil dohodou zaměstnání 30.4. a 7.5. se evidov...
 • Vrba Ladislav: nabídnout nejrychlejší pujcky. Žádat mužete od 30 000 Kc do 500 000 000 Kc. Spl...
 • Opolková M.: člověk, který nezvládá například návštěvy lékaře, koupání, vycházky, m...
 • Jana Králová, Sociální dávky 2024: Paušální náklady na pevná paliva, jsou stanoveny v paragrafu 25, odstavec 1, pí...
 • Műllerová Věra: Dobrý den, pokud někdo dostává příspěvek na bydlení, žije sám, topí pevn...
 • Miloš Peřina: Dobrý den, žiji sám a pobírám příspěvek na bydlení. Byl js...