Formulář: Potvrzení o příjmu dítěte za červenec a srpen

Tento formulář – Potvrzení o výši příjmu nezaopatřeného dítěte za červenec a srpen – se používá jako příloha při žádosti o některé sociální dávky. Jedná se především o ty sociální dávky, u kterých je nutné dokládat příjem žadatele (resp. všech společně posuzovaných osob). V případě, že jednou ze společně posuzovaných osob je dítě, které v rozhodném období (předchozí kalendářní čtvrtletí nebo předchozí kalendářní rok) mělo nějaké příjmy během letních prázdnin, dokládá se tato skutečnost prostřednictvím právě tohoto formuláře.

Tento formulář se týká především přídavků na dítě, kde se v oprávněných případech předkládá společně s tímto formulářem: Formulář: Potvrzení o výši ročního příjmu. A dále se také týká přídavků na bydlení a příspěvku na péči, kde se v odůvodněných případech předkládá ve 4 čtvrtletí (kdy se dokládají příjmy za 3 čtvrtletí) společně s formulářem: Formulář: Potvrzení o výši čtvrtletního příjmu.

Formulář potvrzení o příjmu dítěte za červenec a srpen

Kliknutím na následující odkaz můžete zahájit stahování formuláře. Jedná se o aktuální verzi formuláře – poslední aktualizace proběhla k 1. 1. 2014 – tak jak jej vydalo Ministerstvo práce a sociálních věcí. Formulář stačí vytisknout a vyplnit. Nebo si příslušný tiskopis můžete vyzvednout na některé pobočce Úřadu práce nebo jen můžete vyplnit online na stránkách mpsv.cz.

Název formuláře Formulář: Potvrzení o výši příjmu nezaopatřeného dítěte za červenec a srpen
Verze formuláře 14 01 01 214 N
Aktuální verze od 1. 1. 2014
Velikost dokumentu 283 kB
Počet stran 2
Použití formuláře
Stažení formuláře

K zobrazení formuláře potřebujete mít ve svém počítači nainstalovaný program Acrobat reader (doporučená verze je verzi 7.0.8 nebo vyšší). Nebo nějaký jiný program, který umí zobrazit dokumenty ve formátu PDF. Případně si můžete nainstalovat webový prohlížeč Chrome, od společnosti Google, který umí zobrazit PDF dokumenty i bez nainstalovaného programu Acrobat Reader).  Formuláře žádostí, potvrzení a ostatních dokladů naleznete na webu MPSV.cz na této adrese: http://portal.mpsv.cz/forms  nebo si je vyzvednete na pracovišti Úřadu práce ČR. Na toto pracoviště se také obraťte, pokud budete mít při vyplňování pochybnosti.

Formulář online: potvrzení o příjmu dítěte za červenec a srpen

Pokud si chcete vyřídit některou ze sociálních dávek, jako jsou přídavky na dítě, příspěvek na bydlení nebo příspěvek na péči, musíte se obrátit na Úřad práce. Obracejte se Úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště. Zde můžete žádat nejenom o výše uvedené sociální dávky ale i o další příplatky a podporu, na které eventuálně můžete mít nárok.

Formulář si můžete stáhnout přímo z těchto stránek, nebo můžete využít možnost vyplnit formulář online přímo na stránkách Ministerstva práce a sociálních věcí – mpsv.cz. K vyplnění formuláře jej stačí vytisknout a čitelně dopsat všechny požadované údaje.

Pokyny jak vyplnit tento formulář

  • Formulář vyplňujte pouze v případě, že v rozhodném období mělo nezaopatřené dítě nějaké příjmy
  • Formulář vyplňujte pečlivě a čitelně, za všechny údaje a případné chyby ve formuláři zodpovídá ten, kdo jej vyplnil a podepsal
  • Uvádějí se čisté příjmy – tj. to co bylo skutečně vyplaceno po odečtení sociálního, zdravotního pojištění atd.

Pokud to již nebylo učiněno dříve, v souvislosti s žádostí o sociální dávku, je nutné společně s tímto formulářem současně doložit nezaopatřenost dítěte. Tj. předložit buď potvrzení o studiu nebo rozhodnutí o přerušení studia v souvislosti s těhotenstvím či rodičovstvím nebo potvrzení o zdravotním stavu nebo Formulář: Potvrzení o vedení v evidenci úřadu práce pro uchazeče o zaměstnání po skončení povinné školní docházky do 18. roku veku.

Finanční tip: Máte momentálně hluboko do kapsy a chcete si půjčit peníze? Mohla by se vám hodit tato Půjčka 20000 do hodiny. Nebo se můžete podívat co vám nabízí tato výhodná finanční nabídka: Půjčím ihned peníze v hotovosti. Uvidíte, že nebudete zklamáni.

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuse: Formulář: Potvrzení o příjmu dítěte za červenec a srpen

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Vyhledávání
Poradna a diskuze
  • ModeratorNaprostý souhlas pane. Děkuji Vám. více »
  • AsamuraDěkuji za upřesnění. více »
  • AnnaDobrý den, chtěla bych se zeptat,zda-li můžu do nákladů přidat... více »
  • IrmaDobrý den,chtěla jsem se zeptat, moje maminka je po velké... více »
  • vanesaDobry den , chtěla bych se zeptat jestli bych měla... více »
  • TerkaChci se zeptat kdyz jsem.si jeden den vydelala 1200kc na... více »