Formulář: Potvrzení o evidenci v úřadu práce

Aktuální formuláře – sociální dávky 2024

Aktuální verze formulářů pro sociální dávky, je možné najít i přímo na webu MPSV zde. Žádost o dávky, je možné vyřídit kompletně online (elektronicky, přes internet).

Tento formulář – potvrzení o tom, že dítě po skočení školní docházky (do 18 roků věku) je evidované na úřadu práce, se využívá jako příloha při žádostech o různé sociální dávky. Jako příloha k žádosti se tento formulář přikládá především u dávek hmotné nouze, u dávek státní sociální podpory, u dávek pěstounské péče, u dávek pro osoby se zdravotním postižením atd.

Pokud žadatel podává současně žádost o více dávek, u kterých je nutné dokládat tento formulář, stačí jej vyplnit pouze jednou, a následně slouží jako příloha, ke všem těmto žádostem. Potvrzení vystavuje pobočka Úřadu práce, na které je osoba, pro kterou je potvrzení vystaveno, evidována.

Formulář potvrzení o evidenci v úřadu práce

Kliknutím na následující odkaz můžete zahájit stahování formuláře. Jedná se o aktuální verzi formuláře – poslední aktualizace proběhla k 1. 1. 2014 – tak jak jej vydalo Ministerstvo práce a sociálních věcí. Formulář stačí vytisknout a vyplnit. Nebo si příslušný tiskopis můžete vyzvednout na některé pobočce Úřadu práce nebo jen můžete vyplnit online na stránkách mpsv.cz.

K zobrazení formuláře potřebujete mít ve svém počítači nainstalovaný program Acrobat reader (doporučená verze je verzi 7.0.8 nebo vyšší). Nebo nějaký jiný program, který umí zobrazit dokumenty ve formátu PDF. Případně si můžete nainstalovat webový prohlížeč Chrome, od společnosti Google, který umí zobrazit PDF dokumenty i bez nainstalovaného programu Acrobat Reader).  Formuláře žádostí, potvrzení a ostatních dokladů naleznete na webu MPSV.cz na této adrese: http://portal.mpsv.cz/forms  nebo si je vyzvednete na pracovišti Úřadu práce ČR. Na toto pracoviště se také obraťte, pokud budete mít při vyplňování pochybnosti.

Formulář online: potvrzení o evidenci v úřadu práce

Pokud si chcete podat žádost o poskytnutí nějaké sociální dávky, dávky pro osoby se zdravotním postižením, dávky pěstounské péče nebo péče o dítě, musíte navštívit Úřad práce. Obracejte se Úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště. Zde můžete žádat o všechny tyto dávky na jednom místě.

Formulář si můžete stáhnout přímo z těchto stránek, nebo můžete využít možnost vyplnit formulář online přímo na stránkách Ministerstva práce a sociálních věcí – mpsv.cz. K vyplnění formuláře jej stačí vytisknout a čitelně dopsat všechny požadované údaje.

Pokyny ke správnému vyplnění formuláře

  • Tento formulář (potvrzení o evidenci na Úřadu práce pro dítě po skončení školní docházky do 18 roků) vystavuje příslušná pobočka Úřadu práce

Pokud máte nějaké dotazy, nebo hledáte radu, jak správně podat žádost o některou ze sociálních dávek, jaké jsou podmínky, a jestli máte nárok, pak neváhejte a zeptejte se v diskusi na tomto webu. Pokusíme se na vaše dotazy odpovědět a poradit vám, nebo vás alespoň nasměrovat ke správné odpovědi na to, co vás trápí.

Finanční tip: Máte momentálně hluboko do kapsy a chcete si půjčit peníze? Mohla by se vám hodit tato Kreditní karty bez registru. Nebo se můžete podívat co vám nabízí tato výhodná finanční nabídka: Půjčka na směnku ihned. Uvidíte, že nebudete zklamáni.

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuse: Formulář: Potvrzení o evidenci v úřadu práce

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Vyhledávání
Poradna a diskuze
  • sedlarjara@seznam.cz: Dobrý den, mám syna 19 let a byl mu připsán invalidní důchod 2 stupně. Je stud...
  • Lucka: Dobrý den. Chtěla bych Vás poprosit o pomoc, na co bych měla nárok jako matka sa...
  • Lucie: Dobrý den, chci se zeptat, syn ukončil dohodou zaměstnání 30.4. a 7.5. se evidov...
  • Opolková M.: člověk, který nezvládá například návštěvy lékaře, koupání, vycházky, m...
  • Jana Králová, Sociální dávky 2024: Paušální náklady na pevná paliva, jsou stanoveny v paragrafu 25, odstavec 1, pí...
  • Műllerová Věra: Dobrý den, pokud někdo dostává příspěvek na bydlení, žije sám, topí pevn...
  • Miloš Peřina: Dobrý den, žiji sám a pobírám příspěvek na bydlení. Byl js...