Výhodná půjčka 200.000 Kč s nízkým úrokem

Zajímala by vás výhodná půjčka do 200 000 Kč, kterou si můžete okamžitě vyřídit online a peníze tak mít k dispozici již do 15 minut? Hledáte nějakou solidní možnost, jak získat peníze třeba na rekonstrukci bytu, nákup nového vybavení, nebo třeba i peníze na zahájení podnikání? Pak by právě toto mohla být ta správná půjčka, jakou hledáte

Výhodná půjčka, nízké úroky

Tato půjčka je určena všem kdo potřebují peníze na cokoliv. Jedná se bezúčelový bankovní úvěr. Nemusíte tedy nijak dokládat nebo prokazovat, na co budou peníze využity. Finanční prostředky dostanete na svůj bankovní účet, a co s nimi poté uděláte je pouze a jenom na vás.

Jedná se o půjčku od České spořitelny. Jsou nabízeny nízké úroky – již od 6,9%. Díky tomu nemusíte tento úvěr znamenat až tak velký zásah do vašich osobních financí. Splátky, které pak hradíte pravidelně každý měsíc, si navíc můžete rozložit až na dobu 7 roků (tj. 84 měsíců).

Jaké jsou výhody půjčky do 200 tisíc korun?

Kromě toho, že si o peníze můžete požádat online, a nemusíte tak nikam chodit, nabízí tato půjčka i další výhody a benefity. Tak například máte možnost od smlouvy odstoupit do 60 dní bez sankcí. Pokud si po uzavření smlouvy vše rozmyslíte, máte až dva měsíce času na to abyste půjčku zrušili.

Během splácení pak také můžete až 2x ročně požádat o doložení splátek. To se může hodit, třeba když onemocníte, nebo kdy se vám sníží příjem i z jiného důvodu.  V průběhu splácení je také možné požádat o změnu výše splátek. Samozřejmostí je pak také předčasné splacení úvěru zdarma.

Podmínky a parametry:

 • Bankovní úvěr od 20000 Kč do 200000 Kč
 • Splatnost od 12 měsíců do 84 měsíců (1 – 7 roků)
 • Nízký úrok již od 6,9%
 • Odložení dvou splátek v jednom roce
 • Předčasné splacení zdarma
 • Při řádném splácení ušetříte až 15 měsíčních splátek
 • Vyřízení do 15 minut online
 • Peníze máte k dispozici do 5 minut od schválení na účtu
 • Minimální věk 18 roků
 • Je požadováno doložení příjmů a totožnosti (OP nebo ŘP)

Reprezentativní příklad půjčka 140 000 Kč:

Úvěr ve výši 140 000 Kč se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 7,9 % ročně má měsíční splátku 1 981 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru činí 1 400 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 8,6% a celková částka splatná spotřebitelem 191 576 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 12, doba splácení 84 měsíců, úroková sazba 5,0 % ročně, RPSN 5,5% a celková částka splatná spotřebitelem 167 804 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě.

Online žádost o půjčku do 200 tisíc korun:

SUPER nabídka: Nevíte, kde vzít peníze? Pomůžeme vám! Máme tady neopakovatelnou akční nabídku – Půjčka ihned na bankovní účet. Určitě budete spokojeni. A pokud jsme se náhodou netrefili správně, pak nabízíme ještě – Opravdu půjčím peníze ihned. To je solidní a jistá cesta, jak sehnat peníze.

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuse: Výhodná půjčka 200.000 Kč s nízkým úrokem

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Vyhledávání
Poradna a diskuze
 • Lucka: Dobrý den. Chtěla bych Vás poprosit o pomoc, na co bych měla nárok jako matka sa...
 • Lucie: Dobrý den, chci se zeptat, syn ukončil dohodou zaměstnání 30.4. a 7.5. se evidov...
 • Vrba Ladislav: nabídnout nejrychlejší pujcky. Žádat mužete od 30 000 Kc do 500 000 000 Kc. Spl...
 • Opolková M.: člověk, který nezvládá například návštěvy lékaře, koupání, vycházky, m...
 • Jana Králová, Sociální dávky 2024: Paušální náklady na pevná paliva, jsou stanoveny v paragrafu 25, odstavec 1, pí...
 • Műllerová Věra: Dobrý den, pokud někdo dostává příspěvek na bydlení, žije sám, topí pevn...
 • Miloš Peřina: Dobrý den, žiji sám a pobírám příspěvek na bydlení. Byl js...