Půjčka v hotovosti ihned Praha

Došly vám finanční rezervy, máte momentálně „hluboko do kapsy“, a tak hledáte nějakou rozumnou půjčku, která by vám pomohla s vaším trápením? Preferovali byste vyplacení půjčky v hotovosti, ihned při podepsání smlouvy? Bydlíte ve městě Praha, nebo v blízkém okolí? A zajímala by vás půjčka, které můžete dostat až 150 000 Kč? Pak se podívejte na tuto nabídku.

Půjčka v hotovosti do 150 000 Kč v Praze

Tato půjčka je nabízena nebankovní spolčeností Tommy Stachi, což je česká firma, která poskytuje úvěry a půjčky již od roku 2004. Díky své pobočce v Praze na Olšanském náměstí vám může nabídnout vyplacení půjčky i v hotovosti na ruku, ihned po vyřízení všeho potřebného.

Jinak je pochopitelně možné o půjčku požádat i přes internet a nechat si poslat peníze na účet v bance. Takže o peníze si zde může žádat kdokoliv, nabídka není omezena jen na město Praha.

Půjčka je od 5000 Kč do 150 000 Kč s tím, že pak splácíte formou pravidelných měsíčních splátek po dobu od 12 měsíců do 42 měsíců (tedy 1 – 3,5 roku). Tato půjčka nabízí individuální přístup ke každému klientovi, jasné a přehledné smluvní podmínky. Neplatíte zde žádné poplatky předem, nemusíte dávat nic do zástavy, vyřízení se objede i bez ručitele.

Půjčka v hotovosti pro zaměstnance, živnostníky nebo pro důchodce

Získat tuto půjčku je poměrně snadné. Můžete začít tím, že vyplníte jednoduchou online žádost. Vyplnění této žádosti je nezávazné. Na základě vámi zadaných údajů bude provedeno předběžné vyhodnocení a vy se ihned dozvíte, jestli splňujete podmínky pro schválení úvěru.

Pokud ano, budete požádáni o předložení všech potřebných dokladů. To zahrnuje jednak osobní doklady k ověření totožnosti a dále bude potřeba, abyste doložili svůj příjem. U této půjčky v hotovosti do 150 000 Kč je požadován minimální měsíční příjem alespoň 10000 Kč. Můžete být třeba zaměstnanec, živnostník, důchodce nebo třeba žena na mateřské:

 • Zaměstnanec – 2 doklady totožnosti, měsíční výpis z účtu za poslední 2 měsíce (kde je vidět výplata), v případě výplaty v hotovosti 3 výplatní pásky a potvrzení o příjmu, telefonní číslo do zaměstnání.
 • Živnostník/OSVČ – 2 doklady totožnosti, měsíční výpis z účtu za poslední 2 měsíce, vystavené faktury za poslední 2 měsíce, daňové přiznání za uplynulý rok.
 • Důchodce – 2 doklady totožnosti, doklad o výplatě důchodu za poslední 2 měsíce – měsíční výpis z účtu nebo ústřižky složenek.
 • Žena na mateřské – 2 doklady totožnosti, měsíční výpis z účtu za poslední 2 měsíce, výměr o mateřské.

Vyřídit půjčku pak můžete přes internet (zasíláte naskenované kopie dokladů) a půjčka vám bude do 24 hodin vyplacena na váš bankovní účet. Nebo si můžete domluvit osobní schůzku a vyřídit vše potřebné na pobočce a do 20 minut si pak odneste peníze v hotovosti.

Jaké jsou výhody a další podmínky této půjčky v hotovosti?

Nabízený úvěr je bezúčelový. Získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv. Vyřízení je možné jak online, tak osobně na pobočce v Praze. Neplatíte žádné poplatky předem, je to bez zástavy a nepotřebujete ani ručitele.

Je požadováno doložení minimálního příjmu alespoň 10000 Kč měsíčně. Nesmíte být v exekuci nebo insolvenci. Minimální věk žadatele je 21 roků, maximální pak 75 roků. Vaše trvalé bydliště by nemělo být na městském úřadu.

Online žádost o peníze:


SUPER nabídka: Nevíte, kde vzít peníze? Pomůžeme vám! Máme tady neopakovatelnou akční nabídku – Půjčka 30 tisíc. Určitě budete spokojeni. A pokud jsme se náhodou netrefili správně, pak nabízíme ještě – Auto půjčka bez registru. To je solidní a jistá cesta, jak sehnat peníze.

Štítky: , , , , , , , , , , ,

Diskuse: Půjčka v hotovosti ihned Praha

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Vyhledávání
Poradna a diskuze
 • sedlarjara@seznam.cz: Dobrý den, mám syna 19 let a byl mu připsán invalidní důchod 2 stupně. Je stud...
 • Lucka: Dobrý den. Chtěla bych Vás poprosit o pomoc, na co bych měla nárok jako matka sa...
 • Lucie: Dobrý den, chci se zeptat, syn ukončil dohodou zaměstnání 30.4. a 7.5. se evidov...
 • Opolková M.: člověk, který nezvládá například návštěvy lékaře, koupání, vycházky, m...
 • Jana Králová, Sociální dávky 2024: Paušální náklady na pevná paliva, jsou stanoveny v paragrafu 25, odstavec 1, pí...
 • Műllerová Věra: Dobrý den, pokud někdo dostává příspěvek na bydlení, žije sám, topí pevn...
 • Miloš Peřina: Dobrý den, žiji sám a pobírám příspěvek na bydlení. Byl js...