Půjčka na ruku ihned i v hotovosti

Řešíte nějaké finanční potíže nebo jen prostě máte hluboko do kapsy? Máte prázdný bankovní účet i vaši peněženku, do výplaty je daleko a vy nutně potřebujete uhradit svoje výdaje a finanční závazky? V takovém případě by se vám mohla hodit půjčka na ruku, ihned a v hotovosti. Nemusíte čekat, než vám peníze přijdou na účet v bance, nemusíte čekat, než peníze doputují na poštu. Naše půjčka vám může být vyplacena hotově na ruku ihned při podpisu smlouvy.

Půjčka na ruku je určena všem, kdo potřebují sehnat finanční prostředky. Výhodou oproti jiným konkurenčním nabídkám, které nabízí jen bezhotovostní převod je to, že u nás získáte peníze hotově, na ruku přímo od našeho pracovníka. Ten vám je přiveze až k vám domů. Nemusíte nikam chodit ani nic složitě vyřizovat na dálku. Stačí, když vyplníte kontaktní formulář na této stránce a my už se postaráme o vše potřebné.

Jaké má podmínky půjčka na ruku ihned?

  • Poskytnutí půjčky v hotovosti až do 80 tisíc korun
  • Splatnost úvěru je od 45 do 100 týdnů
  • Neplatíte žádné skryté poplatky (ani předem ani během splácení úvěru)
  • Půjčka od 4000 Kč do 80000 Kč
  • Půjčka je bez ručitele a bez zástavy
  • Vyřízení půjčky online nebo na bezplatné telefonní lince
  • Půjčka na cokoliv s přehlednou smlouvou

Půjčka zdarma na zkoušku

Všem, kdo se rozhodnou požádat o naši půjčku právě nyní nabízíme jedinečnou akci – půjčka zadarmo. Můžete si od nás vzít půjčku – a pokud peníze do 28 dní vrátíte, neplatíte ani korunu navíc. To znamená, že pokud potřebujete peníze jen na krátkou dobu, můžete si od nás půjčit a nebude vás to stát ani korunu. Akce platí jen po omezený časový úsek, tak neváhejte a vyzkoušejte si tuto půjčku ihned – jen tak získáte tyto výhodné podmínky

Potřebuji půjčit peníze ihned

Pokud vy potřebujete půjčit peníze ihned, pak na nic nečekejte a vyplňte následující dotazník. Jedná se o nezávaznou žádost o úvěr. Na základě zadaných údajů provedeme základní vyhodnocení a následně se s vámi spojíme a po telefonu a emailu vám sdělíme další kroky. Sami se můžete rozhodnout, jaké parametry půjčky preferujete – půjčka v hotovosti, bezhotovostní převod na účet, výši úvěru nebo dobu splácení. Je to jen na vás.