Půjčka do 25000 Kč i na sociální dávky

Čas od času se vám stává, že máte hluboko do kapsy a nezvládáte třeba před výplatou uhradit nějaké běžné výdaje? Pak by se vám mohla hodit „pohotovostní“ finanční rezerva. Tato půjčka vám nabízí úvěrový limit do 25000 Kč, který máte pořád k dispozici. Funguje to podobě, jako byste měli kontokorent v bance, nebo třeba kreditní kartu.

Nebankovní kontokorent, kreditní karta

Zatímco u běžné půjčky dostáváte po schválení celou částku ihned, a pak už jen splácíte, zde je to jiné. Na začátku je vám schválen úvěrový limit. Což může být až 25000 Kč. Tuto částku si ale nemusíte vybrat ihned celou naráz. Může si vzít jen část, nebo také nic – pak nic neplatíte. Schválený úvěrový limit vám pak slouží jako bezpečná finanční rezerva pro případy, kdy náhle potřebujete nějaké peníze navíc. Pak si je můžete kdykoliv vybrat.

Jakmile si nějaké peníze vyberete, pak musíte každý měsíc splácet alespoň minimální splátku. O každou zaplacenou splátku se vám ale zase navyšuje úvěrový limit, který i nadále máte k dispozici. Jen pro příklad. V jednom měsíci si vyberete 6 000 Kč. Pak pošlete dvě minimální splátky, ve výši 1000 Kč. Pak máte k dispozici úvěrový limit 21 000 Kč (původně jste měli 25000 Kč, 6000 Kč jste vybrali a 2000 zase vrátili) a tyto peníze si můžete zase kdykoliv vybrat nebo je použít na úhradu nějaký složenek či nezaplacených účtů

Půjčka i na sociální dávky

Pro získání této půjčky byste měli mít alespoň 21 roků (a maximálně 85 roků). Také byste měli mít nějaký pravidelný minimální příjem. Tedy zaměstnání nebo třeba nějaké brigáda. Peníze zde ale můžete dostat, i když máte jen nějaké sociální dávky. Pokud třeba dostáváte mateřskou nebo rodičovský příspěvek, pak i tyto sociální dávky, které dostáváte pravidelně každý měsíc, vám mohou být započítány jako minimální příjem.

Podmínky a parametry:

 • Úvěrový limit od 2000 Kč do 25000 Kč
 • Měsíčně se hradí jen minimální splátky
 • Kdykoliv si můžete půjčit znovu – až do výše schváleného limitu
 • Je požadován pravidelný minimální příjem (mohou to být i sociální dávky jako mateřská nebo rodičovská)
 • Minimální věk 18 roků, maximální 85 roků
 • Vyřízení online, do 10 minut
 • Vyřízení i bez potvrzení o příjmu
 • Předčasné splacení zdarma

Získejte až 25000 Kč ihned:

Online žádost o půjčku najdete ZDE.

SUPER nabídka: Nevíte, kde vzít peníze? Pomůžeme vám! Máme tady neopakovatelnou akční nabídku – Rychlá půjčka 15000 Kč. Určitě budete spokojeni. A pokud jsme se náhodou netrefili správně, pak nabízíme ještě – Půjčka do 5000 okamžitě všem. To je solidní a jistá cesta, jak sehnat peníze.

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuse: Půjčka do 25000 Kč i na sociální dávky

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Vyhledávání
Poradna a diskuze
 • sedlarjara@seznam.cz: Dobrý den, mám syna 19 let a byl mu připsán invalidní důchod 2 stupně. Je stud...
 • Lucka: Dobrý den. Chtěla bych Vás poprosit o pomoc, na co bych měla nárok jako matka sa...
 • Lucie: Dobrý den, chci se zeptat, syn ukončil dohodou zaměstnání 30.4. a 7.5. se evidov...
 • Opolková M.: člověk, který nezvládá například návštěvy lékaře, koupání, vycházky, m...
 • Jana Králová, Sociální dávky 2024: Paušální náklady na pevná paliva, jsou stanoveny v paragrafu 25, odstavec 1, pí...
 • Műllerová Věra: Dobrý den, pokud někdo dostává příspěvek na bydlení, žije sám, topí pevn...
 • Miloš Peřina: Dobrý den, žiji sám a pobírám příspěvek na bydlení. Byl js...