Půjčka bez doložení příjmů

Získat peníze formou půjčky nemusí být vždy tak snadné jak někdy v reklamě v televizi slibují. V reklamě se často tváří že peníze půjčí každému, ale když pak jdete do banky poprosit i schválení půjčky, často narazíte. Pokud vás trápí finanční starosti a máte problém se získáním půjčky od banky, existuje i jiná cesta. Je tady pro vás k dispozici půjčka bez doložení příjmů, která vám velmi rychle pomůže vyřešit akutní finanční starosti.

Půjčka a peníze i bez doložení příjmu

Pokud jste někdy žádali o peníze v bance, pak víte, že tam vždy požadují předložení potvrzení o příjmu od vašeho zaměstnavatele, nebo alespoň chtějí, aby vám na účet v bance chodila pravidelně výplata.

Získat půjčku je ale možní i bez tohoto potvrzení. Na této stránce můžete podat žádost o půjčku, u které není požadováno doložení příjmu. K vyřízení této nabídky nepotřebujete žádné doklady, vše je možné vyřídit velmi snadno a rychle přes internet. Stačí jen pár minut vašeho času a za chvíli už mohou být peníze na cestě k vám.

Jaké má podmínky půjčka bez doložení příjmu?

Pokud vás zajímá, jaké jsou podmínky této nabídky, tak je to velmi prosté. Stačí splnit jenom několik základních kritérií. Mezi ně patří především tyto podmínky:

 • Žádost o půjčku může podat každý, kdo má nejméně 21 roků
 • Maximální vek žadatele o půjčku by neměl překročit 75 roků
 • Zájemce musí být občanem ČR
 • Není potřeba doložení příjmu ze zaměstnání
 • Neprovádí se kontrola registrů

Rychlá online půjčka bez příjmu

Mezi hlavní přednosti této finanční nabídky patří především jednoduchost, přehlednost a rychlost vyřízení. Není nutné někam chodit, není nutné předkládat potvrzení, doklady o tom kde bydlíte, výpisy z bankovního účtu nebo cokoliv dalšího.

Mez další výhody patří i to, že pokud se vám nebude hodit splatit půjčku v dohodnutém termínu, máte možnost kdykoliv během sjednané doby požádat o prodloužení termínu splatnosti.

Peníze získáte na účet v bance – zpravidla ještě v ten stejný den, kdy jste podali žádost.  Nebo si můžete vybrat možnost poslat finanční prostředky poštovní poukázkou – pak ale počítejte se zpožděním až 4 dny (to je bohužel dáno rychlostí české pošty).

Online žádost o půjčku bez příjmu

Máte-li zájem o získání půjčky – vyplňte následující formulář a obratem se dozvíte, jestli byla vaše žádost schválena.

Online žádost o půjčku

Finanční tip: Máte momentálně hluboko do kapsy a chcete si půjčit peníze? Mohla by se vám hodit tato SMS půjčky bez registračního poplatku 1 Kč ihned na účet. Nebo se můžete podívat co vám nabízí tato výhodná finanční nabídka: Jak sehnat rychle peníze?. Uvidíte, že nebudete zklamáni.

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuse: Půjčka bez doložení příjmů

Diskuse: 1
 • Custom avatar Tereza

  Víte někdo kde to výjde nejlíp? Ať nenaletím…

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Vyhledávání
Poradna a diskuze
 • Lucka: Dobrý den. Chtěla bych Vás poprosit o pomoc, na co bych měla nárok jako matka sa...
 • Lucie: Dobrý den, chci se zeptat, syn ukončil dohodou zaměstnání 30.4. a 7.5. se evidov...
 • Vrba Ladislav: nabídnout nejrychlejší pujcky. Žádat mužete od 30 000 Kc do 500 000 000 Kc. Spl...
 • Opolková M.: člověk, který nezvládá například návštěvy lékaře, koupání, vycházky, m...
 • Jana Králová, Sociální dávky 2024: Paušální náklady na pevná paliva, jsou stanoveny v paragrafu 25, odstavec 1, pí...
 • Műllerová Věra: Dobrý den, pokud někdo dostává příspěvek na bydlení, žije sám, topí pevn...
 • Miloš Peřina: Dobrý den, žiji sám a pobírám příspěvek na bydlení. Byl js...