Online konsolidace půjček bez zástavy a bez ručitele

Velmi mnoho lidí má v současné době více než jednu půjčku, úvěr nebo jiný závazek. I když to často vzniká neplánovaně, někdy se prostě postupně takové finanční závazky nahromadí. Na začátku je třeba půjčka od banky, pak si pořídíte kreditní kartu, koupíte něco na splátky a najednou zjistíte, že už nezvládáte hradit všechny splátky. Řešením je pak konsolidace půjček. Díky ní můžete platit i velmi výrazně nižší měsíční splátku. Často tak můžete svoje měsíční výdaje na splátky snížit i o 50%.

Online konsolidace půjček

Jednou z finančních společností, která nabízí poměrně výhodné podmínky konsolidace půjček a úvěrů je i Moneta Money Bank. Tato banka (dříve známá pod jménem GE Money Bank), nabízí možnost sloučení různých peněžních závazků do jednoho. Díky tomu si pak máte možnost prodloužit dobu splatnosti a hradit tak podstatně nižší splátky.

Příklad toho, kolik byste mohli ušetřit při konsolidaci

V tomto modelovém příkladu budeme předpokládat, že máte několik různých půjček a úvěrů:

 • Půjčka od banky 33 000 Kč, měsíční splátka 850 Kč, zbývá doplatit 28700 Kč
 • Nákup na splátky 27000 Kč, měsíční splátka 1388 Kč, zbývá doplatit 23 300 Kč
 • Úvěr od splátkové společnosti 65000 Kč, měsíční splátka 2045 Kč, zbývá doplatit 42500 Kč
 • Bankovní úvěr 60000 Kč, měsíční splátka 1488 Kč, zbývá doplatit 35200 Kč
 • Celkem tedy máte nezaplacený závazek 129700 Kč s měsíčními splátkami 5771 Kč

Pokud byste využili nabídku na konsolidaci od Moneta Money Bank, pak byste všechny půjčky sloučili do jednoho úvěru ve výši 130 000 Kč, kde byste pak hradili měsíční splátku 2219 Kč po dobu 84 měsíců. Tím by se vaše pravidelná měsíční splátka snížila o více než polovinu.

Konsolidace půjček bez zástavy a bez ručitele

U této konsolidace máte možno sloučit různé bankovní půjčky, úvěry, dluhy na kreditní kartě, přečerpaný kontokorent, nákupy na splátky a podobné finanční závazky. Celková výše všech půjček pak může být až 500.000 Kč. A to bez ručitele a bez jakékoliv zástavy. Nebo dokonce až 800.000 Kč, pak je ale potřeba abyste měli spolužadatele (ručitele).

Mezi podmínky pro schválení konsolidace patří předložení osobních dokladů a dokumentace ke všem konsolidovaným půjčkám a úvěrům. Dále je požadováno, abyste měli minimální měsíční příjem nejméně 5000 Kč (či základ daně za předchozí rok alespoň 60 000 Kč). Od výše vašeho příjmu (daňového základu), se pak odvíjí i celková výše poskytnutého úvěru.

Vše co je potřeba k vyřízení můžete provést online, přes internet. Níže na stránce pak najdete nezávaznou online žádost o konsolidaci – můžete si tak snadno a rychle ověřit, jestli byste měli šanci na schválení sloučení půjček a jaké by případně byly přesné podmínky. A pak už je to jen na vašem rozhodnutí, zda se vám nabídka bude líbit a zda ji využijte.

Nezávazná online žádost o konsolidaci půjčky:

Nabídka této půjčky byla dočasně pozastavena!
Děkujeme za pochopení.

SUPER nabídka: Nevíte, kde vzít peníze? Pomůžeme vám! Máme tady neopakovatelnou akční nabídku – Potřebuji nutně peníze kde sehnat. Určitě budete spokojeni. A pokud jsme se náhodou netrefili správně, pak nabízíme ještě – Pujcka 10000. To je solidní a jistá cesta, jak sehnat peníze.

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuse: Online konsolidace půjček bez zástavy a bez ručitele

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Vyhledávání
Poradna a diskuze
 • Lucka: Dobrý den. Chtěla bych Vás poprosit o pomoc, na co bych měla nárok jako matka sa...
 • Lucie: Dobrý den, chci se zeptat, syn ukončil dohodou zaměstnání 30.4. a 7.5. se evidov...
 • Vrba Ladislav: nabídnout nejrychlejší pujcky. Žádat mužete od 30 000 Kc do 500 000 000 Kc. Spl...
 • Opolková M.: člověk, který nezvládá například návštěvy lékaře, koupání, vycházky, m...
 • Jana Králová, Sociální dávky 2024: Paušální náklady na pevná paliva, jsou stanoveny v paragrafu 25, odstavec 1, pí...
 • Műllerová Věra: Dobrý den, pokud někdo dostává příspěvek na bydlení, žije sám, topí pevn...
 • Miloš Peřina: Dobrý den, žiji sám a pobírám příspěvek na bydlení. Byl js...