Konsolidace půjček bez ručitele a bez zástavy

Pokud snad máte více půjček, úvěrů nebo i jiných finančních závazků, a jejich splátky vám začínají „přerůstat“ přes hlavu, pak byste měli zvážit provedení konsolidace. Konsolidace, neboli sloučení půjček znamená, že všechny vaše finanční závazky jsou převedeny pouze pod jednu společnost.

Namísto toho, abyste dlužili na několika různých místech, máte po provedení konsolidace pouze jednu půjčku, a platíte jen jednu měsíční splátku. Ta pak – třeba i díky nastavení nového termínu splatnosti – může být i podstatně nižší než to, co nyní každý měsíc zaplatíte na splátkách za všechny vaše půjčky a úvěry.

Může vám to tedy pomoci ke stabilizaci vašeho osobního finančního rozpočtu. Ušetříte za zbytečné poplatky, a třeba můžete dostat i nějaké peníze navíc.

Konsolidace půjček bez ručitele a bez zástavy

Poměrně hodně výhodné podmínky konsolidace půjček aktuálně nabízí Česká spořitelna. U ní můžete provést konsolidaci půjček a úvěrů v celkové výši až do 2500000 Kč. Výsledné splátky takto sloučených půjček mohou být rozloženy až na dobu 96 měsíců (tedy 8 roků).

Provedení konsolidace půjček u České spořitelny je pak možné i bez ručitele a bez zástavy. To opravdu není potřeba. Pokud jste navíc klientem České spořitelny, pak se to obejde i bez potvrzení o příjmu. V takovém případě vše potřebné vyřídíte přes internet, bez osobní schůzky. Nemusíte nikam chodit. Vyplníte základní žádost o provedení konsolidace, dodáte všechny potřebné dokumenty k jednotlivým finančním závazkům a do krátké doby je vše vyřešeno.

Podmínky a parametry konsolidace půjček od ČS

 • Sloučení půjček až do 2.500.000 Kč
 • Splatnost až do 96 měsíců (8 roků)
 • I bez potvrzení o příjmu
 • Bez zástavy a bez ručitele
 • Vyřízení online, do 10 minut, bez osobní schůzky
 • Odstoupení od smlouvy do 60 dní zdarma
 • Nízké úroky – již od 6,9%

Reprezentativní příklad Konsolidace půjček 300 000 Kč:

Úvěr ve výši 300 000 Kč se splatností 108 měsíců a úrokovou sazbou 7,9 % ročně má měsíční splátku 3 909 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru činí 3 000 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 8,6% a celková částka splatná spotřebitelem  425 172 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 15, doba splácení 93 měsíců, úroková sazba 5,0 % ročně, RPSN 5,5% a celková částka splatná spotřebitelem 366 537 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě.

Online žádost o konsolidaci:

SUPER nabídka: Nevíte, kde vzít peníze? Pomůžeme vám! Máme tady neopakovatelnou akční nabídku – Půjčka v hovosti do 100.000 Kč. Určitě budete spokojeni. A pokud jsme se náhodou netrefili správně, pak nabízíme ještě – Půjčky na ruku ihned. To je solidní a jistá cesta, jak sehnat peníze.

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuse: Konsolidace půjček bez ručitele a bez zástavy

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Vyhledávání
Poradna a diskuze
 • Jaroslav Chalupa: Bere se v potaz u přídavku na bydlení výše naspořených peněz ?...
 • sedlarjara@seznam.cz: Dobrý den, mám syna 19 let a byl mu připsán invalidní důchod 2 stupně. Je stud...
 • Lucka: Dobrý den. Chtěla bych Vás poprosit o pomoc, na co bych měla nárok jako matka sa...
 • Lucie: Dobrý den, chci se zeptat, syn ukončil dohodou zaměstnání 30.4. a 7.5. se evidov...
 • Opolková M.: člověk, který nezvládá například návštěvy lékaře, koupání, vycházky, m...
 • Jana Králová, Sociální dávky 2024: Paušální náklady na pevná paliva, jsou stanoveny v paragrafu 25, odstavec 1, pí...
 • Műllerová Věra: Dobrý den, pokud někdo dostává příspěvek na bydlení, žije sám, topí pevn...