Půjčka 200 000 Kč na cokoliv bez ručení

Plánujte rekonstrukci bytu či domu? Nebo si chcete koupit nové auto? Nebo chcete začít podnikat a schází vám potřebné peníze na rozjezd podnikání? Tady si můžete půjčit na cokoliv, na co právě potřebujete. Jedná se o bezúčelovou půjčku, takže finanční prostředky můžete libovolně utratit, je to jen na vás.

Půjčka 200000 Kč bez ručení

U této půjčky můžete dostat od 20 tisíc korun do 200 tisíc korun na cokoliv bez zajištění. Nebo to může být i více, pokud potřebuje. Bez zajištění můžete mít částku až do 700 000 Kč. V individuálních případech je pak možné žádat o úvěr až do výše 2,5 miliónu korun.

Poskytovatelem toho úvěru je Česká spořitelna. Jako největší česká banka vám může, nabídnout nejvýhodnější podmínky. Tak například u půjčky do 300 000 Kč můžete mít garantovaný úrok 5,9% ročně a splácet můžete až 108 měsíců (tedy až 9 roků). Splátky si tedy můžete rozložit i na delší časové období, a platit jen velmi nízkou měsíční splátku. Což by nemělo nijak významně „nabourat“ vaše pravidelné měsíční výdaje.

Půjčka 200 tisíc korun do 15 minut

O peníze si můžete požádat online, přes internet. Online žádost najdete i zde na této stránce. Stačí jen 15 minut vašeho času a ihned budete vědět, jestli si zde můžete půjčit peníze a kolik byste mohli dostat. Vyplníte jednoduchý online formulář, provede se předběžné vyhodnocení a vy ihned víte, kolik byste mohli dostat.

Pak už jen doložíte požadované doklady a obratem vám budou peníze poslány na váš bankovní účet. Není žádný velký problém, abyste peníze dostali ještě dnes nebo třeba už zítra.

Jaké jsou podmínky a co vám nabízí tato půjčka?

 • Úvěr od České spořitelny od 20.000 Kč do 700.000 Kč
 • Měsíční splátky od 12 měsíců do 112 měsíců
 • Možnost vyřízení bez ručení a bez zástavy
 • Sjednání úvěru přes internet do 15 minut
 • Peníze můžete mít ještě dnes
 • Potřebujete jen dva doklady totožnosti a doložit své příjmy

Kolik mě bude stát půjčení peněz?

Pokud byste si zde půjčili například 200000 Kč na 7 roků (84 splátek) bude vás to stát jen 2944 Kč měsíčně. To odpovídá RPSN 6,74% a ročnímu úroku 6,23%. Samozřejmostí je pak možnost předčasného splacení zdarma (bez nějakých sankčních poplatků). Také zde máte možnost do 60 dnů odstoupit od sjednané smlouvy, aniž byste museli hradit nějakou pokutu za ukončení smlouvy

Konsolidace půjček bez rizika

Kromě toho, že zde můžete získat rychlý úvěr na cokoliv, můžete si požádat i o konsolidaci půjček. Pokud jinde platíte vysoké splátky, tady to můžete mít levnější. Nezávazně si můžete spočítat, kolik peněz byste ušetřili, pokud byste své půjčky převedli sem.

Online žádost o půjčku 200.000 Kč na cokoliv bez ručení:

Akční nabídka: Máte hluboko do kapsy? Potřebujete finanční injekci a nevíte, kde sehnat peníze? Máme tady výhodnou akční nabídku – Půjčka na auto bez registru. Nebo se také podívejte na další nabídku solidní a ověřené půjčky – Nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Získejte peníze ještě dnes. Šance na schválení pro každého žadatele.

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuse: Půjčka 200 000 Kč na cokoliv bez ručení

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Vyhledávání
Poradna a diskuze
 • ModeratorNaprostý souhlas pane. Děkuji Vám. více »
 • AsamuraDěkuji za upřesnění. více »
 • AnnaDobrý den, chtěla bych se zeptat,zda-li můžu do nákladů přidat... více »
 • IrmaDobrý den,chtěla jsem se zeptat, moje maminka je po velké... více »
 • vanesaDobry den , chtěla bych se zeptat jestli bych měla... více »
 • TerkaChci se zeptat kdyz jsem.si jeden den vydelala 1200kc na... více »