Konsolidace půjček bez ručitele a bez zástavy

Konsolidace půjček bez ručitele a bez zástavy

Konsolidace půjček bez ručitele a bez zástavy

Pokud snad máte více půjček, úvěrů nebo i jiných finančních závazků, a jejich splátky vám začínají „přerůstat“ přes hlavu, pak byste měli zvážit provedení konsolidace. Konsolidace, neboli sloučení půjček znamená, že všechny vaše finanční závazky jsou převedeny pouze pod jednu společnost.

Namísto toho, abyste dlužili na několika různých místech, máte po provedení konsolidace pouze jednu půjčku, a platíte jen jednu měsíční splátku. Ta pak – třeba i díky nastavení nového termínu splatnosti – může být i podstatně nižší než to, co nyní každý měsíc zaplatíte na splátkách za všechny vaše půjčky a úvěry.

Může vám to tedy pomoci ke stabilizaci vašeho osobního finančního rozpočtu. Ušetříte za zbytečné poplatky, a třeba můžete dostat i nějaké peníze navíc.

Konsolidace půjček bez ručitele a bez zástavy

Poměrně hodně výhodné podmínky konsolidace půjček aktuálně nabízí Česká spořitelna. U ní můžete provést konsolidaci půjček a úvěrů v celkové výši až do 2500000 Kč. Výsledné splátky takto sloučených půjček mohou být rozloženy až na dobu 96 měsíců (tedy 8 roků).

Provedení konsolidace půjček u České spořitelny je pak možné i bez ručitele a bez zástavy. To opravdu není potřeba. Pokud jste navíc klientem České spořitelny, pak se to obejde i bez potvrzení o příjmu. V takovém případě vše potřebné vyřídíte přes internet, bez osobní schůzky. Nemusíte nikam chodit. Vyplníte základní žádost o provedení konsolidace, dodáte všechny potřebné dokumenty k jednotlivým finančním závazkům a do krátké doby je vše vyřešeno.

Podmínky a parametry konsolidace půjček od ČS

  • Sloučení půjček až do 2.500.000 Kč
  • Splatnost až do 96 měsíců (8 roků)
  • I bez potvrzení o příjmu
  • Bez zástavy a bez ručitele
  • Vyřízení online, do 10 minut, bez osobní schůzky
  • Odstoupení od smlouvy do 60 dní zdarma
  • Nízké úroky – již od 6,9%

Online žádost o konsolidaci:

SUPER nabídka: Nevíte, kde vzít peníze? Pomůžeme vám! Máme tady neopakovatelnou akční nabídku – Půjčka v hovosti do 100.000 Kč. Určitě budete spokojeni. A pokud jsme se náhodou netrefili správně, pak nabízíme ještě – Půjčky na ruku ihned. To je solidní a jistá cesta, jak sehnat peníze.

Diskuze

Pokud máte nějaký dotaz nebo potřebujete poradit - přepněte se do klasické verze webu. Na mobilní verzi se diskuse nezobrazuje.

Další užitečné informace

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.